UAB Penki kontinentai CeBIT 2002

          MEDIA.5ci           ONLINE.5ci           NEWS.LT           SEARCH.LT           PRESS.LT           WWW.5CI.LT           Kamera   

CeBIT 2002
 English ENGLISH
 Pirmas puslapis
  "CeBIT" parodos istorija
 Mūsų partneriai parodoje
 Kiti dalyviai iš Lietuvos
 Parodos planas
 Spaudos apžvalga - "CeBIT"
 Pristatomi produktai:
  -  Bankines technologijos
  -  Online support
  -  Interneto projektai
  -  E-verslo sprendimai
 UAB "Penki kontinentai"
 "CeBIT" parodoje:

Paveikslėliai iš parodos CeBIT 2002
Foto nuotraukos 1    Foto nuotraukos 2 
Video VIDEO

  -  CeBIT' 2001Video 56 128
  -  CeBIT' 2000   Flash
  -  CeBIT' 99Video 56 128
  -  CeBIT' 98
  -  CeBIT' 96Video 56 128

Penki kontinentai ONLINE

  -  2001 m.   Russian   English
  -  2000 m.   Russian   English

Penki kontinentai NEWS

  -  2001 m.   Russian   English
  -  2000 m.   Russian   English
  -  1999 m.   Russian   English
  -  1998 m."CeBIT 2002": parodos istorija

Šiais metais paroda "CeBIT" laukia 8 152 dalyvių, iš jų 3210 turėtų atvykti iš užsienio. Bendras parodos plotas turėtų siekti 432.011 kvadratinių metrų. Nepaisant informacinių technologijų pramonės krizės pranašysčių, 2002 metų CeBIT numušė 2001 metų parodos rekordus.
Parodos organizatoriai kiekvienais metais stengiasi patobulinti parodos struktūrą. Taigi šiais metais lankytojų laukia dar labiau koncentruota ir pritaikyta lankytojų poreikiams CeBIT. Dar labiau pritaikyta informacinių technologijų rinkos kryptims struktūra garantuoja geresnę lankytojų orientaciją parodos patalpose.
 
Nuo 2002 m. kovo 12 d. iki kovo20 d. nepraleiskite progs aplankyti didžiausią pasaulyje informacinių technologijų parodą!

Bendrovei "Deutsche Messe AG" 1996 metų rudenį įkūrus "CeBIT Home", "CeBIT" paroda buvo reformuota. Per kelerius metus iš vienos krypties "Hannover Messe", "CeBIT" virto didžiausia pasaulyje ir svarbiausia tarptautine informacijos ir biuro technikos bei telekomunikacijų paroda.

Jau 15 metų informacijos ir telekomunikacijų srities specialistai kovo mėnesį susitinka Hanoveryje, "CeBIT" parodoje. 1986 metų kovo 12 dieną atidarant pirmąją "CeBIT" parodą buvo ilgai svarstyta ir aptarinėta jos tematika. Kompiuterių pramonė nuo tada kasmet tapdavo vis svarbesne "Hannover Messe" dalimi ir turėjo nemažai įtakos formuojantis šios, didžiausios pasaulyje, parodos statusui. Baigiantis 6-ajam dešimtmečiui biuro pramonės sritis tapo trečiąja pagal svarbą tarp visų "Hannover Messe" parodose dalyvaujančių pramonės krypčių. Aktyviai vystantys elektronikai, būtent biuro pramonės atstovai kasmet (itin daug - 7-ajame dešimtmetyje) pristatydavo daugiausiai naujovių. 1965 metais Heinz Nixdorf, vėliau tapęs vienu žinomiausių Vokietijos kompiuterių pramonės verslininku, Hanoveryje pirmą kartą pristatė savo legendinį universalų kompiuterį "820".
1970 metais pastačiusi naują salę ("Halle 1") prie šiaurinio įėjimo į parodų rūmus, bendrovė "Deutsche Messe AG" akcentavo biuro pramonės svarbą. Šios salės (didelio trijų naudojamų aukštų pastato) pirmasis aukštas skirtas garažui su automobilių stovėjimo aikštele 2000-iams dalyvių, antrojo aukšto 70 300 kvadratinių metrų skirta parodos stendams, o trečiajame aukšte įrengta 750 surenkamųjų namelių. 1984 metais pirmoji salė buvo įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip didžiausia pasaulyje antžeminė parodų salė.
Atidarius naująją salę, paroda ir gavo pavadinimą "CeBIT" - "Centrum der Büro- und Informationstechnik" (biuro ir informacinės technikos centras). Šis pavadinimas laimėjo prieš "CeBOT" ("Centrum für Büro- und Organisationstechnik" - biuro ir organizacinės technikos centras) todėl, kad antrasis pavadinimo skiemuo BIT reiškia mažiausią ir svarbiausią kompiuterio dalį. Šis pavadinimas puikiai atspindėjo augančią kompiuterių pramonės svarbą.
Atidarant pirmąją salę, niekas negalėjo numatyti, kad kompiuterių pramonė taip staiga išsiplės. Greitai pirmosios salės buvo per maža Hanoverio parodos dalyviams, atstovaujantiems kompiuterių pramonę. Biuro ir informacinės technikos centras 9-ojo dešimtmečio pradžioje tapo Pasauliniu biuro, informacinės ir komunikacinės technikos centru. Vis didėjant kompiuterių pramonės atstovų antplūdžiui, "CeBIT" buvo suteiktos dar kelios salės, bet daugelis norinčių dalyvauti liko už parodos vartų.

1984 metais bendrovė "Deutsche Messe AG" paskelbė, kad nuo 1986 metų kasmet kovo mėnesį Hanoveryje vyks "CeBIT" paroda, o praėjus keturioms savaitės po jos, balandžio mėnesį, vyks Hanoverio pramonės paroda.
1986 metų kovo 12 dieną buvo atidaryta pirmoji atskira "CeBIT" proda: 200 000 m2 plote 2 142 dalyvių pristatė biuro, informacinės ir komunikacinės technikos gaminius. Į pirmąją atskirą "CeBIT" parodą atvyko 334 400 lankytojų. Paroda "CeBIT" reformuojama ir tobulinama dar ir dabar. Pavyzdžiui, salių išdėstymas buvo patobulintas suskirsčius dalyvius pagal veiklos kryptis. Dalyviai, naudodami jiems suteiktą plotą, įrengdavo vis didesnius ir vis geriau apipavidalintus stendus.
Taip "CeBIT" tapo svarbiausia informacinių technologijų paroda. Dalyvių ir lankytojų skaičius nemažėjo net nekreipiant dėmesio į gamtos užgaidas. Kai 1987 metais Žemutinės Saksonijos sostinė dvi dienas prieš "CeBIT" parodą pranešė apie netikėtą pūgą, kuri turėjo padengti miestą vieno metro sniego sluoksniu, ir tik daugelio pagalbininkų dėka paroda galėjo prasidėti laiku, aštuonias dienas trukusi "SchneeBIT" (sniego bitas), kaip ją tuomet pavadino, sulaukė 406 474 lankytojų.
Lankytojų ir dalyvių skaičius vis augo, tad buvo rekonstruotos ir senosios salės. Tačiau naujos salės greit vėl buvo perpildytos, dalykiniai pokalbiai tokioje aplinkoje tapo nebeįmanomi, be to, paroda pritraukdavo vis daugiau privačių lankytojų, o tai galėjo pakenkti jos profesionaliam pobūdžiui. 1995 metų "CeBIT" paroda istorijoje užfiksuota kaip "Mega-CeBIT", nes tais metais paroda sulaukė 6 111 dalyvių ir 755 326 lankytojų.
Atsižvelgiant į augantį privačių lankytojų skaičių, "Deutsche Messe AG" paskelbė, kad pradedant 1996 metų rugpjūčio mėnesiu, kas antri metai bus rengiamos "CeBIT" parodos specialiai nedideliems bei naminiams biurams ir privatiems kompiuterių, daugialypės terpės ir interneto vartotojams. Ši parodos "CeBIT" kryptis buvo pavadinta "CeBIT HOME".
Jau seniai nesiginčiajama dėl to, kad CeBIT yra pirmaujanti paroda informacinių ir telekomunikacinių technologijų srityje. Iš visų tokios krypties parodų tik CeBIT gali pasigirti pastoviu augimu.
 
Linkime geros nuotaikos ir sėkmingo bendravimo visiems parodos lankytojams!
UAB "Penki kontinentai" laukia Jūsų aštuntoje parodos salėje, stende Nr. A23!