UAB Penki kontinentai CeBIT 2002

          MEDIA.5ci           ONLINE.5ci           NEWS.LT           SEARCH.LT           PRESS.LT           WWW.5CI.LT           Kamera   

CeBIT 2002
 English ENGLISH
 Pirmas puslapis
  "CeBIT" parodos istorija
 Mūsų partneriai parodoje
 Kiti dalyviai iš Lietuvos
 Parodos planas
 Spaudos apžvalga - "CeBIT"
 Pristatomi produktai:
  -  Bankines technologijos
  -  Online support
  -  Interneto projektai
  -  E-verslo sprendimai
 UAB "Penki kontinentai"
 "CeBIT" parodoje:

Paveikslėliai iš parodos CeBIT 2002
Foto nuotraukos 1    Foto nuotraukos 2 
Video VIDEO

  -  CeBIT' 2001Video 56 128
  -  CeBIT' 2000   Flash
  -  CeBIT' 99Video 56 128
  -  CeBIT' 98
  -  CeBIT' 96Video 56 128

Penki kontinentai ONLINE

  -  2001 m.   Russian   English
  -  2000 m.   Russian   English

Penki kontinentai NEWS

  -  2001 m.   Russian   English
  -  2000 m.   Russian   English
  -  1999 m.   Russian   English
  -  1998 m.Pristatomi produktai

Interneto projektai


LR ambasadų interneto svetainių kūrimo ir redagavimo sistema
Tai patogi automatinė informacijos įvedimo sistema, leidžianti surinkti, apdoroti ir paskelbti vienoje vietoje skirtingų ambasadų pateiktus duomenis. Sistemos viduje kiekviena ambasada gali turėti savo svetainę, kurią ambasados darbuotojai gali redaguoti internete iš bet kokio pasaulio krašto. Sistemos redagavimas nereikalauja jokių specifinių programavimo žinių. Tereikia turėti kompiuterį, prijungtą prie interneto, ir mokėti naudotis interneto naršykle. Visų svetainių informacija jungiama pagrindiniame portale ir pristatoma vartotojui patogiu pavidalu. Pagrindinio portalo meniu struktūra atitinka ambasadų svetainių struktūrą. Sistema veikia keliomis kalbomis. Informacijos saugumą užtikrina slaptažodžių sistema, kurios dėka kiekvienos ambasados darbuotojai turi priėjimą tik prie savo svetainės duomenų tvarkymo. Pagrindinio portalo administratorius (kurio funkcijas gali atlikti LR Užsienio reikalų ministerijos darbuotojas) turi priėjimą prie visų ambasadų svetainių.

Botschaft   KazBalt

www.search.lt
Lietuviškų interneto išteklių teminis katalogas ir paieškos sistema. Naudojantis paieškos sistema galima ieškoti informacijos visuose lietuviškojo interneto tinklapiuose arba konkrečiuose: teisinės informacijos paieškos sistemoje (www.tic.lt), lankomumo statistikos sistemoje (www.top100.lt), naujienų tarnyboje (www.news.lt), informaciniame portale (http://online.5ci.lt) ir kt.

domain.search.lt
Šiame tinklapyje galima pasitikrinti, ar norimas interneto vardas nenaudojamas ir jeigu ne, jį užregistruoti. Galima užsisakyti vieną iš UAB "Penki kontinentai" teikiamų virtualaus serverio paslaugų variantų. Pateikamos visos kainos, domenų sudarymo taisyklės, patarimai, kaip sudaryti domeną. Nuolatos atnaujinama .lt zonos domenų statistika. Galima sužinoti, kokie domenai buvo užregistruoti per paskutiniąsias dienas, kas juos užregistravo ir kurie iš jų naudojami.

camera.5ci.lt

www.news.lt
Keturių kalbų naujienų tarnyba, kuri gali būti naudojama organizacijų viduje ar plačiajai visuomenei informuoti. Žinutėms rašyti, redaguoti, iliustruoti nuotraukomis ir skelbti internete skirtos patogios priemonės. Statistikos ir vertinimo sistemos padeda spręsti apie naujienų populiarumą: kokios temos, kurio žurnalisto naujienos populiariausios, geriausiai vertinamos skaitytojų. Skaitytojų patogumui įdiegta paieškos sistema, personalizacijos priemonės.

http://online.5ci.lt
Trikalbis informacinis portalas su el. žurnalu, kuriame kasdien publikuojama po kelis straipsnius įvairiausiomis temomis. El.žurnalo redakcija dirba naudodamasi virtualios redakcijos sistema per nuotolį grandinėle: žurnalistas – vyr. redaktorius – kalbos redaktorius – vyr. redaktorius. Įdiegtos statistikos, vertinimo ir personalizacijos priemonės kaip ir www.news.lt.

http://monitoring.press.lt
Elektroninės žiniasklaidos monitoringas padeda planuoti ir efektyviai vykdyti rinkodarą Lietuvoje, visuomet žinoti, kas spaudoje sakoma apie jus, jūsų partnerius, produktus, paslaugas. Jums nereikia patiems skaityti daugybės mūsų stebimų leidinių, valandas naršyti internete, gaišti brangų laiką - panaudokite jį mūsų pateiktos informacijos analizei ir reagavimui. Visa informacija, kurią jūs turite žinoti, dirbdami Lietuvos rinkoje, pateikiama "Penkių kontinentų" žiniasklaidos monitoringo paslaugoje.

Lietuvos Žinios,  Litovskij Kurjer,  Šiaulių Kraštas

www.ratai.lt
 Specializuotas elektroninis žurnalas apie automobilius. Žurnalo tikslas – objektyviai ir operatyviai informuoti žmogų apie visas automobilių verslo naujoves. Žurnale pateikiamas įvairių gamintojų automobilių modelių katalogas. Galima ne tik pasiskaityti apie automobilius, peržiūrėti jų nuotraukas, bet ir virtualiai pažvelgti į jų vidų – pateikiamas trimatis automobilio vaizdas. 

Žurnale daug straipsnių apie automobilių istoriją, naujoves, patarimus vairuotojams, automobilių lenktynes ir parodas. Be rimtos informacijos čia netrūksta ir pašmaikštavimų, anekdotų ratuotųjų „žirgelių“ tema. Šioje interneto svetainėje tai pat veikia skelbimų lenta, kurioje galima paskelbti apie norą įsigyti ar parduoti automobilį.

www.commerce.lt
 Pirmoji Lietuvos interneto parduotuvė, kurioje jau galima užsisakyti prekių per internetą ir atsiskaityti už jas mokomąja kortele per internetą. Pateikiamas patogus prekių katalogas, kuriame reikiamą prekę galima greitai rasti naudojantis paieškos sistema.

accounting.5ci.lt
"Penkių kontinentų" interneto vartotojų apskaitos sistema.
Vartotojas gali stebėti savo naudojimosi internetu statistiką, peržiūrėti užsisakytas paslaugas ir užsisakyti naujų, keisti pagrindinius duomenis. Ateityje numatoma sudaryti sąlygas atsiskaityti už paslaugas pavedimu per internetą.

www.payments.5ci.lt
Paslaugų apmokėjimo sistema, kuria naudojantis per internetą bus galima susimokėti už komunalines išlaidas: elektros energijos, telefono, vandens, dujų ir kt. Ši sistema padės ir susiskaičiuoti išlaidas, vesti savo išlaidų knygą, stebėti išlaidų pokyčius, vaizdžiai atspindimus grafikuose.

www.ic.lt
 Interneto kavinės, įsikūrusios Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, Gedimino pr.4, interneto svetainė. Svetainėje pristatomos kavinėje teikiamos interneto, spausdinimo, skanavimo paslaugos. Pateikiamos kainos. Kavinė turi specialią apskaitos sistemą, padedančią nustatyti, kiek kas dieną buvo uždirbta; fiksuoti lankytojų išlaidas, atsižvelgiant į tai, taikyti nuolaidas nuolatiniams lankytojams. 

www.top100.lt
Lankomumo statistikos sistema. Kiekvienas sistemos dalyvis pakabina savo interneto svetainėje nemokamą skaitiklį, kuris fiksuoja, kas, iš kur ir kaip dažnai aplanko svetainę.

www.voting.lt
Apklausų sistema, kurią galima integruoti į bet kurią interneto svetainę. Pakabinęs savo asmeninėje svetainėje tokį apklausų langą, svetainės kūrėjas gali apklausti savo lankytojus, sužinoti jų nuomonę apie svetainę ar rūpimais klausimais. Šia sistema gali pasinaudoti ir rimti sociologai.

http://www.5ci.lt/ratings
 Lietuvos politikų ir partijų reitingus sudaranti sistema. Duomenis sistemai pristato „Baltijos tyrimai“ ir „Vilmorus“. Šią sistemą būtų galima panaudoti sudaryti kitų šalių politikų reitingams ar visai kitokios paskirties duomenims kaupti ir atspindėti grafikais.

www.chess.lt
Šachmatų mėgėjams skirta svetainė. Čia rengiami ne tik virtualūs šachmatų turnyrai, bet ir virtualios šachmatų pamokos.

http://www.5ci.lt/lgames
 Loginių žaidimų svetainė. „Java“ technologijomis sukurtus autorinius žaidimus internete galima žaisti su kompiuteriu ar su kitais žaidėjais. Į svetainę diegiama tinklo pokalbių sistema, kad žaidėjai žaisdami tuo pačiu metu galėtų vieni su kitais bendrauti.

CHAT.LT
www.chat.lt - virtualiųjų interneto pokalbių kambariai, kuriuose galite plepėti įvairiausiomis temomis. Tai puiki vieta susirasti naujų draugų, bendraminčių. Galite pasirinkti ne tik savo slapyvardį, bet ir vieną iš siūlomų ženklelių savo nuotaikai atspindėti, teksto spalvą. Interneto pokalbių fanatikai žino jų specifinę kalbą, o jei esate naujokas, čia rasite emocijas atspindinčių šypsenėlių aprašus.
Pokalbių kambarys gali būti integruotas į kitas interneto svetaines. Pavyzdžiui, interneto svetainėje www.ratai.lt įkurtame pokalbių kambaryje renkasi automobilių mėgėjai, www.scena.lt - teatro mėgėjai, www.5ci./lgames pokalbių kambaryje prieš žaisdami pasikalba loginių žaidimų mėgėjai ir kt.

www.skynet.lt
Bendrovės „Skaineta“, tiesiančios Lietuvoje kabelinį internetą, interneto svetainė. „Skynet“ vartotojai gali ištisą parą didele sparta neribotai naudotis internetu, žiūrėti skaitmeninės kokybės interneto televiziją, klausytis interneto radijo ir kt. Ateityje numatoma, kad vartotojai per tinklą galės susimokėti už komunalines paslaugas, internetą ir kt.

www.lietus.lt
Dizaino firmos „Lietaus dizainas“ svetainė. Firmos sukurti tinklapiai yra laimėję WWW čempionatuose kaip išsiskiriantys moderniu dizainu.

  UAB "Penki kontinentai" laukia Jūsų aštuntoje parodos salėje, stende Nr. A32