UAB "Penki kontinentai" parodoje "CeBIT 2000" pristato naujus produktus


Apsaugos sistemos:

"ATM Eye" - intelektuali, integruota stebėjimo sistema. "ATM Eye" sistemos vaizdo stebėjimo įranga puikiai fiksuoja judesius, o speciali įranga - visas bankomatų sistemos operacijas. Ši bankomatų stebėjimo sistema atskiria ir klasifikuoja skirtingus įvykius, greitai ir tinkamai į juos reaguoja. Ypatingą šios sistemos lankstumą lemia įdiegtos programos, sparti vaizdo informacijos paieška ir jos perdavimas.

"Inspector +" - integruota modulinė apsaugos sistema. Šioje apsaugos sistemoje suderinti intelektualieji apsaugos moduliai bei naujausios sudėtinės apsaugos įrangos intelektualizacijos priemonės, palaikančios aibę apsaugos funkcijų, veikiančių asmeninių kompiuterių atviros programinės ir techninės architektūros pagrindu. "Inspector +" apsaugos sistema automatiškai nustato ir protokoluoja pavojingas situacijas, saugo nuo melagingų pavojaus signalų, kontroliuoja, koordinuoja ir valdo visą sudėtinę apsaugos įrangą, atspindi visą informaciją, susijusią su apsauga, veda vidinius protokolus, kontroliuoja personalą ir sumažina riziką, susijusią su "žmogiškuoju faktoriumi".


Interneto projektai:

Elektroninių leidinių kūrimo technologija, leidžianti kurti įvairios tematikos universalius elektroninius leidinius. Tokio elektroninio leidinio pavyzdys - žurnalas "Penki kontinentai Online". Šis žurnalas unikalus tuo, kad vienija visus mūsų informacinius projektus ir patenkina visus vartotojų informacinius poreikius. Pateikiami straipsniai informuoja apie visų sričių aktualiausius įvykius. Skaitytojas, aplankęs šį puslapį, toje pačioje terpėje mato ir aktualiausių Naujienų tarnyboje (news.lt) pasirodžiusių naujienų pavadinimus bei anotacijas, naujausių Spaudos pasaulio (press.lt) straipsnių apžvalgą, aktualius valiutų kursus. Čia Jūs galite perskaityti ir savo horoskopą, sužinoti, kas iš žymių žmonių gimęs šią dieną, pamatyti naujausius paieškos sistemos išteklius. Viskas vienoje vietoje! Nebereikia klaidžioti po begalinius interneto lobynus arba vartyti kelių laikraščių puslapius, kad žinotumėte, kas vyksta pasaulyje. 

Naujienų tarnyba virto patogiu informacinių tarnybų darbo įrankiu. Dabar šioje sistemoje veikia balsavimo sistema, leidžianti skaitytojams įvertinti naujienų aktualumą, o naujienų autoriams spręsti apie pateiktų naujienų populiarumą. Naujienų aktualumui bei populiarumui įvertinti sukurta speciali sistema, leidžianti spręsti apie atskirų rubrikų ir autorių reitingą. Galima administruoti žurnalistų ir informacinių tarnybų darbą, pradedant naujienų pateikimu ir baigiant apmokėjimu. Įvertinus naujienos populiarumą, autoriaus reitingą bei naujienų, pateiktų per mėnesį, skaičių, galima paskirti autoriui atlygį, o skaitytojai tuo tarpu gali sumokėti už teikiamą informaciją pasinaudodami elektroninės komercijos sistema.

Lietuvos biznio informacijos centras yra bendras UAB "Penki kontinentai", "Price Waterhouse Coopers" ir "Kredoline" projektas verslininkams. Ši sistema informuoja Lietuvos ir užsienio verslininkus apie Lietuvos ekonominę padėtį, pateikia užsienio verslininkams informaciją apie Lietuvos istoriją, geografiją, įstatymus, investicijų sąlygas. Sistemoje Lietuvos verslininkai skelbia informaciją apie savo firmas ir komercinius pasiūlymus užsienio verslininkams. LBIC puslapyje yra nuorodų į daugelį Lietuvos interneto puslapių. Sistema veikia lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Miesto informacinė tarnyba (http://www.5ci.lt/vilnius) sukurta tam, kad Vilniaus gyventojams ir svečiams būtų lengviau orientuotis Vilniaus mieste, kad jie galėtų greitai surasti reikiamą objektą. Tai virtualus žemėlapis, kuriame pažymėtos gatvės, visuomeninio transporto maršrutai, o taip pat įmonės, įstaigos ir organizacijos, suskirstytos pagal veiklos rūšį. Vartotojas gali susirasti ieškomą objektą miesto žemėlapyje, sužinoti jo adresą, telefono numerį ir net pamatyti jo nuotrauką. Be to, galima sužinoti paskutines naujienas, susijusias su šiuo objektu, paskaityti, kas apie jį rašoma spaudoje, sužinoti jo interneto adresą.

Ratai.lt - pirmasis Lietuvoje specializuotas elektroninis automobilių žurnalas, kurio pagrindinis tikslas - objektyviai ir operatyviai informuoti žmogų apie visas naujoves, susijusias su automobilių verslu, anonsuoti bei apžvelgti automobilių rinkos gyvenimą.

Šachmatų pasaulis - šachmatų mėgėjams skirtas projektas. Čia galima ne tik susipažinti su šio žaidimo istorija, šachmatų meistrų biografijomis, bet ir tapti turnyro "G.Kasparovas prieš pasaulio rinktinę" liudininku, sužaisti partiją internete arba stebėti realiu laiku žaidžiamas partijas. Neseniai buvo užfiksuotas rekordas - vienu metu buvo žaidžiamos 1080 partijų.

Spaudos pasaulis, seniai Jums pažįstamas mūsų interneto projektas, dabar pasipuošė ne tik nauju dizainu, bet ir siūlo naujas galimybes. Kaip ir ankščiau, čia Jūs galite paskaityti įvairius leidinius, įvairios tematikos ir įvairių autorių straipsnius; bet dabar įmanoma dar ir garso bei vaizdo duomenų paieška. Projektas veikia keturiomis kalbomis, bet ir tai dar nėra riba, nes jis gali būti pritaikytas bet kuriai pasaulio kalbai.

Vertimų sistema - puiki vertėjų darbo internete priemonė. Ši sistema leis Jums užsisakyti per internetą reikiamo teksto vertimą. Beje, tekstą vers ne kompiuterinės vertimo sistemos, o kvalifikuotas vertėjas.

/ LT / EN /


Parodos programa Apie parodą
-parodos planas
Dalyviu/produktu paieska "Penki kontinentai" CeBit parodoje
-parodos planas
-salės planas
-planuojami renginiai
-prisatomi produktai
-kiti produktai
Paslaugos eksponentams Kiti dalyviai iš Lietuvos
-asociacija Infobalt- S.6- H56
-UAB "Labbis" - S.6- H56
-UAB "Technogama"- S.6- H56
Paslaugos lankytojams Parodoje dalyvauja mūsų partneriai
Konferencijos/paskaitos Apie Lietuvą
Kelione, apgyvendinimas Oficialus CeBit puslapis
CeBIT naujienos Parodos katalogas 
Ziniu tarnyba Žinių tarnyba
Ziniu tarnyba Archyvas