TRANSPORTO IR TURIZMO FIRMA

J.Basanavičiaus g. 15,
2009 Vilnius, Lietuva
TeL: 22 652325, 651386
Faksas: 22 651672
E-mail: viliota@post.5ci.lt

Į pagrindinį puslapį 


CEBIT' 2000 - Pasaulinė istaigų technikos, informacinių technologijų, telekomunikacijų paroda 

Hanoveris, 2000 m. vasario 24 d. - kovo 1 d.


CeBIT - tai didžiausia pasaulyje informacijos ir telekomunikacijos priemonių paroda. 1999 m. šioje parodoje apsilankę virš 700000 žmoniu is viso pasaulio, o dalyvavo virš 7000 eksponentų iš 70 pasaulio šalių. 3-ajame tūkstantmetyje CeBIT parodoje Jūs pamatysite pačias naujausias pasaulyje informacijos ir telekomunikacijos technologijas. Nors per 7 parodos dienas pasaulis nebus is naujo sukurtas, tačiau jis bus iš naujo atrastas. 

Parodos sektoriai:

INFORMACINE TECHNIKA: universalus ir specialus duomenu apdorojimas, periferija, spausdintuvai, spausdintuvų priedai, multimedia, digitalinė fotografija, informacijos paruošimas, DTP, tipografija, rankraščių parengimas, skaitmeninės kameros, priedai, monitoriai, detalės, personaliniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, procesoriai; 

KOMPIUTERINIS TINKLAS: kompiuterinio tinklo technologijos ir apsauga, darbas internete, tinklo programinė įranga, kabelinės sistemos, darbo tinkluose analizė ir matavimo prietaisai, aprūpinimas elektros energija; 

AUTOMATINĖ DUOMENŲ APSKAITA: profesionalūs sprendimai automatinės duomenų apskaitos ir identifikavimo klausimais, priėjimo kontrolė, biometrinės sistemos ir kt.

VYSTYMAS, INŽINERUA, PARUOŠIMAS, PLANAVIMAS: profesionalūs sprendimai gamybos pramonės, architektūros, geografinių informacijos sistemų klausimais, inžinerinės sistemos, produkcijos valdymo sistemos, kokybės užtikrinimas, elektroninio duomenų apdorojimo programos; 

PROGRAMINĖ ĮRANGA, KONSULTAVIMAS IR PASLAUGOS: programos ir programavimo kalbos, klientų aptarnavimo technologijos, duomenų banko vystymas, internetas, intranetas, ekstranetas ir kt.

TELEKOMUNIKACIJOS: telekomunikacijų priemonės ir prietaisai, modemai, mobilūs telefonai, kabelinės sistemos, satelitinės tarnybos, satelitinė technika ir kita įranga; 

ĮSTAIGŲ IR INFORMACINĖ TECHNIKA: biuro ryšiai, dokumentų apdorojimas; dokumentų tvarkymo ir darbo eigos sistemos; elektroninis archyvavimas; elektroninio pašto valdymas ir aptarnavimas; diktavimas, spausdinimas, skaičiavimas; biuro spausdinimo ir kopijavimo technika; popieriaus panaudojimas ir laminavimo technologijos; grynų pinigų registravimo sistemos, pinigų ir prekių priežiūros sistemos; mikrografinės sistemos, mikrofilmų technologijos ir kt.

BANKŲ IR TAUPOMUJŲ KASŲ TECHNIKA: bankų sistemos; vidaus įrengimai ir techninė įranga bankams ir bankų saugykloms; pasiūlymai bankinėms paskoloms ir kreditams; finansinės paslaugos ir kt. 

KORTELIŲ TECHNIKA / APSAUGOS ĮRANGA: kortelės su mikroschema; magnetinės kortelės; plastikinės kortelės; bekontaktinė kortelių sistema; kortelių nuskaitymo sistemos; personalizacinės sistemos; identifikacija; kortelių pritaikymas; mokėjimas ne grynais pinigais; duomenų apsauga ir informacijos saugojimas; PC apsaugos sistemos, programinės įrangos apsauga; elektroninės ir mechaninės apsaugos įranga; aliarmo ir monitoringo sistemos; priėjimo kontroliavimo sistemos; priešgaisrine apsauga ir kt. 

TYRIMAI IR TECHNOLOGIJU PRITAIKYMAS; 

PREKYBININKŲ CENTRAS. Turizmo firma "Viliota" kviečia aplankyti paroda "CEBIT - HANNOVER' 2000" . Jūsų įmonės 10-ties metų darbo patirtis turizmo srityje - Jūsų sėkmingos kelionės garantas!

Kelionės kaina sudaro: 

1.  kelionė komfortabiliu autobusu (audio-video aparatūra, kondicionierius, karštas vanduo, WC); 
2.  vadovo-vertėjo paslaugos;
3.  draudimas; 
4.  1 nakvynė viešbutyje Lenkijoje;
5.  3 nakvynės viešbutyje Vokietijoje (su pusryčiais);
6.  kelių ir ekologijos mokesčiai; 
7.  1 ekskursija Hanoveryje.

Bilietus i parodą galėsite įsigyti mūsų biure. Kaina: 55 DM -1 dienai, 120 DM - visom d., katalogas - 40 DM. 
Kelionė vyks 2000 m. 02.22.-02.27 d. 
Vykstančius prašome registruotis iki 2000.02.12. d.
Norintiems vykti individualiai, užsakome bilietus lėktuvui, viešbučius.

Kelionės kaina 1 žmogui - 998 Lt.


Į pagrindinį puslapį