ENGLISH
 Pirmas puslapis
  "CeBIT" parodos istorija
 Mūsų partneriai parodoje
 Kiti dalyviai iš Lietuvos
 Parodos katalogas
 Parodos planas
 Spaudos apžvalga - "CeBIT"
 Pristatomi produktai:
  -  Bankines technologijos
  -  Interneto projektai
 UAB "Penki kontinentai"
 "CeBIT" parodoje:

  -  CeBIT' 2000   Flash
  -  CeBIT' 99Video 56 128
  -  CeBIT' 98
  -  CeBIT' 96Video 56 128

 onine.5ci.lt archyvas:
  -  2000 m. Russian

 www.news.5ci.lt archyvas:
  -  2000 m. Russian
  -  1999 m. Russian
  -  1998 m.


Paveikslėliai iš parodos
 1     2 
Video VIDEOPristatomi produktai

Interneto projektai


www.deutschland.lt
Svetainė, informuojanti apie Vokietiją, jos ekonominę padėtį, užsienio prekybos rodiklius, geografinius, istorinius, demografinius duomenis.
Abiejose svetainėse pateikiama informacija apie įvažiavimo į šalis sąlygas, muitinių nurodymus įvežant prekes. Veikia Verslo kontaktų birža, kurioje galima susipažinti su Lietuvos ir Vokietijos verslininkų pasiūlymais ir pateikti savo verslo pasiūlymą. Atskiras skyrelis skirtas įstatymams (investicijų, darbo, migracijos, pilietybės, nekilnojamojo turto ir kt.), kuriuos svarbu žinoti pradedant bendradarbiauti su užsienio įmonėmis.

www.botschaft.lt
Lietuvos atstovybės Vokietijoje svetainė, kurioje skelbiami Lietuvos geografiniai, istoriniai, ekonominiai duomenys, nuorodos į daugelį apie Lietuvą informuojančių tinklapių.

www.search.lt
Lietuviškų interneto išteklių teminis katalogas ir paieškos sistema. Naudojantis paieškos sistema galima ieškoti informacijos visuose lietuviškojo interneto tinklapiuose arba konkrečiuose: teisinės informacijos paieškos sistemoje (www.tic.lt), lankomumo statistikos sistemoje (www.top100.lt), naujienų tarnyboje (www.news.lt), informaciniame portale (http://online.5ci.lt) ir kt.

www.news.lt
Keturių kalbų naujienų tarnyba, kuri gali būti naudojama organizacijų viduje ar plačiajai visuomenei informuoti. Žinutėms rašyti, redaguoti, iliustruoti nuotraukomis ir skelbti internete skirtos patogios priemonės. Statistikos ir vertinimo sistemos padeda spręsti apie naujienų populiarumą: kokios temos, kurio žurnalisto naujienos populiariausios, geriausiai vertinamos skaitytojų. Skaitytojų patogumui įdiegta paieškos sistema, personalizacijos priemonės.

http://online.5ci.lt
Trikalbis informacinis portalas su el. žurnalu, kuriame kasdien publikuojama po kelis straipsnius įvairiausiomis temomis. El.žurnalo redakcija dirba naudodamasi virtualios redakcijos sistema per nuotolį grandinėle: žurnalistas – vyr. redaktorius – kalbos redaktorius – vyr. redaktorius. Įdiegtos statistikos, vertinimo ir personalizacijos priemonės kaip ir www.news.lt.

www.press.lt
Spaudos išteklių sistema, kurioje kaupiama daugybė straipsnių iš įvairių populiarių Lietuvos ir užsienio leidinių. Skaitytojams – patogi priemonė vienoje vietoje rasti visas naujienas. Leidėjams – priemonė prekiauti savo leidiniu internete.

www.ratai.lt
 Specializuotas elektroninis žurnalas apie automobilius. Žurnalo tikslas – objektyviai ir operatyviai informuoti žmogų apie visas automobilių verslo naujoves. Žurnale pateikiamas įvairių gamintojų automobilių modelių katalogas. Galima ne tik pasiskaityti apie automobilius, peržiūrėti jų nuotraukas, bet ir virtualiai pažvelgti į jų vidų – pateikiamas trimatis automobilio vaizdas. 

Žurnale daug straipsnių apie automobilių istoriją, naujoves, patarimus vairuotojams, automobilių lenktynes ir parodas. Be rimtos informacijos čia netrūksta ir pašmaikštavimų, anekdotų ratuotųjų „žirgelių“ tema. Šioje interneto svetainėje tai pat veikia skelbimų lenta, kurioje galima paskelbti apie norą įsigyti ar parduoti automobilį.

www.commerce.lt
 Pirmoji Lietuvos interneto parduotuvė, kurioje jau galima užsisakyti prekių per internetą ir atsiskaityti už jas mokomąja kortele per internetą. Pateikiamas patogus prekių katalogas, kuriame reikiamą prekę galima greitai rasti naudojantis paieškos sistema.

accounting.5ci.lt
"Penkių kontinentų" interneto vartotojų apskaitos sistema.
Vartotojas gali stebėti savo naudojimosi internetu statistiką, peržiūrėti užsisakytas paslaugas ir užsisakyti naujų, keisti pagrindinius duomenis. Ateityje numatoma sudaryti sąlygas atsiskaityti už paslaugas pavedimu per internetą.

www.payments.5ci.lt
Paslaugų apmokėjimo sistema, kuria naudojantis per internetą bus galima susimokėti už komunalines išlaidas: elektros energijos, telefono, vandens, dujų ir kt. Ši sistema padės ir susiskaičiuoti išlaidas, vesti savo išlaidų knygą, stebėti išlaidų pokyčius, vaizdžiai atspindimus grafikuose.

www.ic.lt
 Interneto kavinės, įsikūrusios Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, Gedimino pr.4, interneto svetainė. Svetainėje pristatomos kavinėje teikiamos interneto, spausdinimo, skanavimo paslaugos. Pateikiamos kainos. Kavinė turi specialią apskaitos sistemą, padedančią nustatyti, kiek kas dieną buvo uždirbta; fiksuoti lankytojų išlaidas, atsižvelgiant į tai, taikyti nuolaidas nuolatiniams lankytojams. 

http://media.search.lt
Vaizdo, garso įrašų, nuotraukų ir tekstų saugykla. Numatoma, kad archyve saugomi failai bus parduodami per internetą failais, kompaktais ar vaizdajuostėmis.

www.top100.lt
Lankomumo statistikos sistema. Kiekvienas sistemos dalyvis pakabina savo interneto svetainėje nemokamą skaitiklį, kuris fiksuoja, kas, iš kur ir kaip dažnai aplanko svetainę.

www.voting.lt
Apklausų sistema, kurią galima integruoti į bet kurią interneto svetainę. Pakabinęs savo asmeninėje svetainėje tokį apklausų langą, svetainės kūrėjas gali apklausti savo lankytojus, sužinoti jų nuomonę apie svetainę ar rūpimais klausimais. Šia sistema gali pasinaudoti ir rimti sociologai.

http://www.5ci.lt/ratings
 Lietuvos politikų ir partijų reitingus sudaranti sistema. Duomenis sistemai pristato „Baltijos tyrimai“ ir „Vilmorus“. Šią sistemą būtų galima panaudoti sudaryti kitų šalių politikų reitingams ar visai kitokios paskirties duomenims kaupti ir atspindėti grafikais.

www.chess.lt
Šachmatų mėgėjams skirta svetainė. Čia rengiami ne tik virtualūs šachmatų turnyrai, bet ir virtualios šachmatų pamokos.

http://www.5ci.lt/lgames
 Loginių žaidimų svetainė. „Java“ technologijomis sukurtus autorinius žaidimus internete galima žaisti su kompiuteriu ar su kitais žaidėjais. Į svetainę diegiama tinklo pokalbių sistema, kad žaidėjai žaisdami tuo pačiu metu galėtų vieni su kitais bendrauti.

www.skynet.lt
Bendrovės „Skaineta“, tiesiančios Lietuvoje kabelinį internetą, interneto svetainė. „Skynet“ vartotojai gali ištisą parą didele sparta neribotai naudotis internetu, žiūrėti skaitmeninės kokybės interneto televiziją, klausytis interneto radijo ir kt. Ateityje numatoma, kad vartotojai per tinklą galės susimokėti už komunalines paslaugas, internetą ir kt.

www.lietus.lt
Dizaino firmos „Lietaus dizainas“ svetainė. Firmos sukurti tinklapiai yra laimėję WWW čempionatuose kaip išsiskiriantys moderniu dizainu.

  UAB "Penki kontinentai" laukia Jūsų šeštoje parodos salėje, stende Nr. H54