Atgal | Infobalt | Ką mes pasiūlysime ? | Seminarai | Interneto kameros | Reportažai | Archyvas

1999 spalio 21 dieną Vilniuje, „Centrum“ viešbutyje vyko „Infobalt’99“ parodos spaudos konferencija „Informacijos visuomenė 99“. Konferencijoje dalyvavo Organizacinio komiteto nariai, „Infobalt“ asociacijos prezidentas Rimantas Tamulevičius, valdybos nariai ir kt.

Konferenciją vedė „Infobalt’99“ parodos Spaudos centro vadovė Algimanta Žukauskienė. 

Konferencijos metu žiniasklaidai pateikta šiek tiek statistinės medžiagos apie parodą. 

Tai jau šeštoji „Infobalt“ paroda. Šiemet joje dalyvaus 190 firmų iš Lietuvos ir 8 iš užsienio valstybių, dar 194 firmas iš 27 šalių pristatys jų įgaliotieji atstovai. Tikimasi, kas šiemet parodoje apsilankys dvigubai daugiau  lankytojų nei pernai. 

Konferencijos metu „Infobalt“ asociacija paskelbė parodos dalyviams konkursą – „Kaip valdyti valstybę, išleidžiant kuo mažiau lėšų“. Ji laukia vertingų projektų.  

„Visus Plenus“ ir „Infobalt“ asociacija pranešė apie parodos metu rengiamą akciją „Juodasis obeliskas“. „Juodasis obeliskas“ bus statomas iš piratinių kompaktinių diskų, kuriuos suneš parodos lankytojai. Kiekvienas, šiai akcijai „paaukojęs“ piratinį diską, dalyvaus loterijoje ir turės šansą išlošti vieną iš daugybės vertingų prizų. 

„Infobalt“ asociacija taip pat pranešė apie kartu su UAB „Penki kontinentai“ parodos  metu rengiamus konkursus. Jungtiniame „Infobalt“ stende UAB „Penki kontinentai“ įrengs interneto kavinę, kurioje bus pastatyti kompiuteriai ir informacinis kioskas. Parodos lankytojai galės panaršyti internetą, susipažinti su naujausia programine įranga. Per „Interfax“ tarnybą čia bus galima nemokamai išsiųsti faksogramą į bet kurią pasaulio šalį. 

Parodos metu kiekvieną dieną bus leidžiamas specialus laikraštis „Infopulsas“, informuojantis parodos lankytojus apie tą dieną parodoje vyksiančius renginius: konkursus, loterijas, seminarus, šachmatų turnyrus ir pan. 

Asociacija „Infobalt“ pranešė, kad šiemet ji išleis ne tik kiekvienais metais leidžiamą žurnalą „Infobalt laikas“, bet ir kompaktinį diską „ITT Lietuva 2000“, į kurį bus įrašyti svarbiausi duomenys apie Lietuvą, Lietuvos įmonių sąrašas, programinės įrangos katalogas.  

Šventinis parodos atidarymas vyks spalio 26 dienos vakarą Operos ir baleto teatre.

Kompozitorius Giedrius Kuprevičius surengs kompiuterinės muzikos koncertą, kuris, jei bus tinkamos aplinkos sąlygos, bus demonstruojamas ir visiems vilniečiams virš Operos ir baleto teatro stogo iškeltuose monitoriuose. 

 

 

. © Penki kontinentai, UAB, Vilnius, Lietuva, 1999 Lithuania On-Line.