BEVIELIS RYŠYSBEVIELIS PRISIJUNGIMAS PRIE INTERNETO

Prisijungti prie interneto galima ne tik telefono linijomis, priklausančiais „Lietuvos telekomui“, bet ir kitais ryšio kanalais. Be to, prisijungti prie interneto ar sujungti firmos kompiuterius į vietinį tinklą galima ir atsisakant „Lietuvos telekomo“ paslaugų.

UAB „Penki kontinentai“ projektuoja, įdiegia bei prižiūri žymių pasaulio gamintojų „Digital Wireless“, „Cisco Systems - Aironet“, „P-Com“ ir „OTC Telecom“ gaminamą bevielio prisijungimo prie interneto ir bevielių vietinių bei magistralinių tinklų įrangą.

Siūlomos tinklo įrangos duomenų perdavimo sparta siekia nuo 32 Kbps iki 34 Mbps ir daugiau. Rekomenduojame įsigyti „P-Com“ didelio našumo daugiaviečio ryšio sistemas „Local Multipoint Distribution Service“ (LMDS).

Pagal savo išgales užsakovas gali pasirinkti tinkamiausią bevielę įrangą: prieinamos kainos, pageidaujamos duomenų perdavimo spartos, reikiamos tinklo apkrovos.

UAB „Penki kontinentai“ rūpinasi lanksčiu perėjimu prie šios naujos ryšio formos. Atsižvelgiant į užsakovų reikalavimus ir jų finansines galimybes, siūloma skirtingų kainų įranga.

Pirmasis kainų lygis:

Užsakovui siūlome mažiausiai kainuojančią bevielio prisijungimo prie interneto ir bevielių vietinių tinklų įrangą. Tik pagrindinės sudedamosios radijo dalys naudojamas žymių gamintojų: „Digital Wireless”, „OTC Telecom” ir kt. Ši įranga palaiko nuo 115 Kbps iki 1 Mbps duomenų perdavimo spartą, tačiau ir ji ne mažesnė už spartą, pasiekiamą perduodant duomenis modemu. Garantuojama pakankamai aukšta ryšio kokybė. Siūlomos 16 ir 32 kbps duomenų perdavimo spartas.

Antrasis kainų lygis:

Užsakovui siūloma tinkamiausios konfigūracijos, kokybės, patikimumo ir kainos įranga. Siūloma įranga palaiko nuo 64 Kbps iki 11 Mbps duomenų perdavimo spartą asinchroniniu, izochroniniu arba sinchroniniu iki 2 Mbps kanalais naudojant gamintojų „Cisco Systems - Aironet“, „P-Com” įrangą.

Trečiasis kainų lygis:

Užsakovui siūloma aukštos kokybės, patikima žymių pasaulio gamintojų įranga. Įranga palaiko nuo 2 Mbps iki 34 Mbps ir daugiau duomenų perdavimo spartą. Dideliems atstumams siūlome ne tik asinchroninio, bet ir sinchroninio duomenų perdavimo įrangą. Galime pasiūlyti įsigyti relinių radijo linijų įrangą.

Toliau

Atgal